27 наурызда 2023 жылы ҚХА кафедрасының аға оқытушылары, Қоғамға қызмет орталығының үйлестірушісі Толепбергенова А.Б. Қоғамға қызмет пәнінің аға оқытушысы Набиева Л.И , облыстық Маңғыстау тв телеарнасы , «Төрлетіңіз» бағдарламасына сұхбат берді.

Бағдарламаның мақсаты- қала тұрғындарына Есенов университетінде оқу процесіндегі қоғамға қызмет пәнінің өткізілуі, қоғамға тигізер маңыздылығы қандай?, адамгершілік , мейірімділік ,қайырымдылық адами құндылықтарды ұялату.

Сұхбат барысында Есенов университетінде пәннің енгізілу мақсаты, қоғамға қызмет көрсету қандай нәтиже берді, студент жастардың бұл пәнге деген көзқарасы, студенттер қай бағытты таңдауға бейім екендігі, пәннің қоғамға тигізер пайдасы қандай, сұрақтарына жауап берді.